Mașină în flăcări pe autostrada București-Pitești. Intervin pompierii de la ISU Dâmbovița

26/03/2022
by

O mașină a fost cuprinsă de flăcări, pe A1 (București-Pitești), în dimineața zilei de sâmbătă, 26 martie. La locul incidentului intervin pompierii de la ISU Dâmbovița, ce au anunțat că nu sunt anunțate victime.

Imagine de arhivă

Conform ISU Dâmbovița:

Incendiu izbucnit la un autoturism pe autostrada A1, km. 68, sens spre Pitești.
Intervine Detașamentul Găești cu 2 autospeciale de stingere cu apă și spumă.

La locul evenimentului pompierii au constatat că incendiul se manifesta la compartimentul motor al autoturismului. Incendiul a fost localizat imediat și se acționează pentru lichidarea acestuia.
Nu sunt înregistrate victime.

Lasă un răspuns

Your email address will not be published.

Articole recente

ARHIVA

publicitate

FACEBOOK

Previous Story

CATD anunță oprirea apei potabile, timp de două zile (28-29 martie), la Ilfoveni

Next Story

Poveste cu tâlc, de la ISU Dâmbovița, de pe „frontul” de luptă cu incendiile de vegetație din județ

Don't Miss