fbpx

Platformă de știri și opinii

FOTO DE COLECȚIE. Trei echipe târgoviștene întâlnesc în week-end Rapidul!

in Sport by
Banner

Weekend inedit pentru sportul targovistean si dâmbovițean: trei dintre echipele noastre de primă ligă înfruntă același adversar: Rapid Bucuresti! Astăzi, de la ora 17:00, în Sala Rapid, volei feminin: Rapid București – CSM Targoviste, în direct pe TVR 3. Tot astăzi, dar de la ora 20:30, pe stadionul „Ilie Oană”, din Ploiești, Chindia dă piept cu Rapid în prima etapă a returului Ligii I, în direct pe Digisport, Look și Telekom Sport. Mâine, ora 14:00, în Sala Rapid, baschet feminin: Rapid București – CSM Targoviste, în direct pe YouTube, pe canalul FRBTV. “Succes echipelor noastre implicate în aceste dueluri inedite! Hai, Chindia!!! Hai, CSM Târgoviște!!!”, a scris City-Managerul Târgoviștei, Gabriel Boriga, pe pagina personală de Facebook.

Banner

Ultimele stiri din Sport

Go to Top