fbpx

Platformă de știri și opinii

Chindia vinde bilete virtuale pentru meciurile cu U Craiova

in Sport by
Banner

Chindia a anunțat printr-un comunicat oficial că pune în vânzare bilete virtuale pentru jocurile cu Universitatea Craiova, de la Buzău. Tribunele stadioanelor sunt încă închise pentru spectatori, iar cluburile apelează la această metodă pentru a mai compensa din pierderile provocate de pandemia de coronavirus.

“Clubul nostru pune în vânzare bilete virtuale pentru jocurile cu Universitatea Craiova (Liga I, etapa a 25-a, sâmbătă 27 februarie ora 20.00 și Cupa României – sferturi, marți 2 martie ora 20.30). Numărul de bilete virtuale cumpărate de un suporter este nelimitat, prețul unui bilet fiind de 5 lei.Începând cu etapa din week-end a Ligii I, meciurile echipei noastre de pe teren propriu vor avea loc la Buzău, pe stadionul Gloria. Cu speranța că în curând suporterii vor fi din nou alături de noi, pentru cei care vor și țin să sustină echipa noastră chiar dacă porțile stadioanelor rămân deocamdată închise, biletele pot fi achiziționate accesând acest link:

Bilete AFC CHINDIA TARGOVISTE – CSU CRAIOVA (myticket.ro)“, au transmis cei de la Chindia Târgoviște.

Banner

Ultimele stiri din Sport

Go to Top