ITM Dâmbovița promovează negocierea colectivă și combaterea hărțuirii la locul de muncă
Inspectoratul Teritorial de Muncă Dâmbovița derulează, până la finalul anului 2026, Campania națională de informare pentru promovarea negocierilor colective la nivelul angajatorilor din sectorul
